Beyaz Eşya Servis Merkezi

Close Icon
   
Contact Info     ÜNİVER TEKNİK SERVİS 0232 226 0 888

Antalya Silverline Servisi (0850) 775 19 26

Antalya Silverline servisi web sayfasına hoşgeldiniz. Uzun yıllardan bu yana çalışmalarını sürdüren ve bu platformda kendini kanıtlamış Antalya Silverline Servisi bugün genel merkezi Antalya’da olmak üzere tüm ilçelere servis hizmeti sunabilmektedir. Alanında uzman profesyonel ekipten oluşan ve verdiği servis hizmetleri dolayısı ile kendi sektöründe lider olan Silverline Antalya Servisi bugün yaklaşık Antalya’de 54 bölgeye 7/24 servis hizmeti sunabilmektedir.

Misyonları ve vizyonları doğrultusunda ilerleyen müşteri memnuniyetini en öne alan ve her geçen gün uğradığı inovasyonlarla son teknolojik ürünleri müşterilerinin hizmetine sunan Antalya Silverline Servisi bugün servis ağını deneyimli personelleri ile genişletmekte ve her türlü Silverline marka ürüne teknik destek olanağı sağlamaktadır.

Antalya Silverline Fırın Servisi

Antalya Silverline fırın servisi gerek çalışma prensibi ile gerek müşterilerine sunduğu teknik destek hizmeti ile başarı grafiğini her geçen gün yükseltmekte alanında uzman profesyonel teknik destek elemanları ile Antalya’de gayet başarılı bir servis hizmeti sunmaktadır. Sebatla ve azimle Silverline marka ürünlere teknik destek olanağını her geçen gün genişleten Antalya Silverline Servisi bugün müşterilerinden aldığı olumlu geri dönüşlerle servis hizmetlerini sürdürmektedir.

Silverline Antalya Ocak Servisi

Silverline Antalya ocak servisi uzun yıllardan bu yana hizmet vermekteyiz. Her yıl değişen çalışma prensibimiz ve hizmetlerimiz ile müşterilerimizin takdirlerini toplayarak sektörde baş göstermeye devam etmekteyiz. Firmamız sanayi devriminden bu yana gelişen teknolojinin beyaz eşya klima koluna teknik servis sunmaktadır.İnsanlığın hayatını uzun yıldan bu yana kolaylaştıran yeri geldiğinde çamaşırlarını yıkayan, bulaşıklarını yıkayan ve bunları son yıllarda gelişen mühendis zekası ile tam otomatik yapan cihazlarımız bugün sektörde teknoloji kavramını benimseyerek müşteri ihtiyaçlarına cevap vermeyi sürdürmektedir.

Bugün bu sektörde global çapta hizmet veren birçok marka olup global çapta da kullanılan beyaz eşya klima teknolojisi belkide insanlığın en çok cep telefonundan sonra tercih ettiği teknolojilerden biridir. Bugün hepimizin evine çamaşır makinesi, bulaşık makinesi, klima, buzdolabı gibi ürünler var olup teknolojik aksamları ile tüketici elektroniği olmaya devam etmektedir. Tüketici elektronikleri gün gelir belirli arıza sebeplerinden ötürü tüketiciye teknik destek ihtiyacı doğurabilir. Antalya Silverline servisi bu kapsamda tüketicinin teknik destek sorunu gidermek amacı ile özel servis statüsünde hizmet vermektedir. Detaylı bilgiyi çağrı merkezimizi arayarak sağlayabilirsiniz.

Silverline ankastre ürünlere http://www.silverline.com/Ankastre-Urunler.asp?id=15 adresinden ulaşabilirsiniz.

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (No Ratings Yet)
Loading...
 
WhatsApp chat