Beyaz Eşya Servis Merkezi

Close Icon
   
Contact Info     ÜNİVER TEKNİK SERVİS 0232 226 0 888

BUCA INDESIT SERVİSİ (0232) 440 93 45

Buca Indesit Servisi genel ilkemiz temiz çalışma, doğruluk ,dürüstlük ve müşteri memnuniyetidir.Bu güne kadar yapmış olduğumuz bütün tamirat işlerinde hep başarılı olmamızın ana sebebi de budur. Müşteri memnuniyetine verdiğimiz önem hep ilk sırada yer almıştır ve bundan sonraki dönemlerde de alacaktır. Konusunda deneyimli ustalarımızla bakım, montaj, tamir işlerinizi kusursuzca ve eksiksiz olarak yerine getirmekteyiz.

ŞİRİNYER INDESIT SERVİSİ

Şirinyer Indesit servisi personelleri her biri konusunun uzmanı ve gerekli eğitimleri alarak sertifika sahibi olan elemanlarımız işlerini şansa bırakmayarak ve her ihtimali göz önünde bulundurarak tamiratlarınızı gerçekleştirmektedir. Böylelikle de işlem sonunda gönül rahatlığı ile ürünlerinizi ilk günkü performansı ile kullanabilmektesiniz. Yaptığımız işlere Şirinyer Indesit Servisi tam bir yıl garanti vermekteyiz.

Şirinyer indesit servisi

Birçok eşyanın temizliği, bakımları ve tamiratı için uzman ekip kadromuzla ihtiyacınız olduğu her an hizmet vermekteyiz. Şirinyer Indesit servisi ihtiyacın oluştuğu an da tam anlamıyla güvenilir hizmet veriyoruz.

GEDİZ INDESIT SERVİSİ

Gediz Indesit servisi için önemli olan müşteri memnuniyetidir. Bu memnuniyeti de sağlamak açısından eğitimli profesyonel uzman teknik servis çalışanlarımız için en önemlisi arıza da doğru teşhis yaparak doğru tamir uygulamaktır. Eşyaların arızalanması durumunda Gediz Indesit servisi aranarak çağrı merkezimiz de arıza kayıt talebi bırakmanız durumunda teknik servis ekibimiz gün içerisinde sizlerle iletişime geçerek arızalı eşyanızı yerinde tamir eder.

Gediz indesit servisi

Tamir esnasında yapılan işçilik ve yedek parça değişimlerine Gediz Indesit servisi tarafından garanti verilir. Yapılması gereken tamir uzun sürecek ise veya boyama işlemi uygulanacak ise müşterinin bilgilendirilmesi doğrultusunda teknik servis atölyemize alınarak bakım ve onarımına orada devam edilebilir. Fakat genellikle böyle durumlara pek gerek kalmaz ve çoğunlukla yerinde tamir yapılır.

GÖKSU INDESIT SERVİSİ

Garantili Göksu Indesit servisi doğrultusunda yapılan tamirler ürünün en iyi şekil de çalışmasını sağlar. Alınan eşyalara yıllık olarak bakım yapılmalıdır. Yıllık bakımı yapılan eşyalar daha verimli olur ve ileri de olacak arızaların önüne yıllık bakımlar sayesinde geçilmiş olur. Göksu Indesit servisi olarak her türlü hizmet bakım ve onarımlarını en iyi şekilde de profesyonel biçimde yapar müşteriye sunarız. Müşteri memnuniyeti bizim için ön plan da olduğu için ürünler de gereken en iyi işlem uygulanarak teslim edilir.

Indesit bir dünya markasıdır. Türkiye’de ve tüm dünyada tüketicilerin ilk tercihi olan kendisini ispatlamış, kaliteli, yaygın servis ağı olan büyük bir markadır.Biz de bu markanın bir kolu olarak Göksu Indesit servis hizmeti sağlamaktayız. Mobil ekiplerimiz, tam donanımlı araçlarımız ve eksiksiz yedek parça depomuzla kombi klima ve beyaz eşyalarınızın arızalarında sizlere eksiksiz destek sağlamaktayız.

EVKA 1 INDESIT SERVİSİ

Evka 1 Indesit servisi uzun yıllara dayanan tecrübesi ile ve ekonomik fiyatları ile bölgenin en çok tercih edilen servisidir. Arızalı cihazlarınıza en doğru müdahaleleri yaparak sorununuza kalıcı çözümler yapan teknisyenlerimiz seçkin ustalardır. Kılık kıyafetine önem vermelerinin yanı sıra evlerinize girerken hijyen kurallarına uyarak mutlaka galoş kullanırlar. Yılda en az 1 kere sağlık kontrollerinden geçirilir ve eğitim seminerlerine gönderilerek kendilerini geliştirmeleri sağlanır. Hizmet esnasında güler yüzlü davranmaları ve müşteri memnuniyeti için ellerinden gelen özeni azami göstermenin gayreti içindedirler.

Rakipsiz servis hizmetlerimizden siz de faydalanabilmek için lütfen telefonla randevu oluşturunuz.