Beyaz Eşya Servis Merkezi

Close Icon
   
Contact Info     ÜNİVER TEKNİK SERVİS 0232 226 0 888

BURSA BOSCH SERVİSİ | 0224 246 43 03

Bursa Bosch  servisi olarak 10 yıla aşkın tecrubemiz ve müşterilerimize verniş olduğumuz güven ile ısıtma ve soğutma sektöründe faaliyet göstermekteyiz. Bursa ve ilçelerine hizmet veren firmamız: Bosch kombi bakımı, Bosch kombi montajı ve Bosch yardımcı cihaz ve parçalarına arıza tespiti ve onarımı  hizmetleri vermekteyiz.

Güven, özveri ve kaliteli sunum konularına kendisine hedef olarak benimsemiş olan Bosch kombi servisini arayıp sizde evinizin havasını değiştirebilirsiniz.

Bursa ve tüm ilçelerine 7/24 kesintisiz hizmet veren Bosch Bursa Kombi servisi , teknik personeli ve güleryüzlü hizmet anlayışı ile size bir telefon kadar yakın. (224) 246 43 03 Çağrı merkezimizi arayabilir ve kapıda kredi kartıyla ödeme imkanından da faydalanabilirsiniz.

Bursa Bosch servisleri hizmetleri arasında bulunan, kombi, klima, beyaz eşya ve ankastre ürünlerinin tamir, bakım ve montajı da bulunmaktadır.

Bosch Özel Servisi

Bosch servis Bursa Osmangazi, Nilüfer, Yıldırım, Osmangazi, Karacabey, Kemalpaşa, Gemlik, İnegöl, Orhaneli, Harmancık, Büyükorhan gibi büyük semtlerin yanı sıra tüm ilçe ve köylere servis imkanı sunmaktadır.

Haftanın 7 günü ve 24 saat boyunca Bursa ve ilçelere servis, bakım, onarım ve montaj gibi işlemlerini başarılı bir şekilde yürüten  Bosch teknik servis elemanları,  aynı zamanda peryodik eğitimler alarak son teknolojik gelişmeleri de yakından takip etmektedirler.

Her geçen gün daha kaliteli hizmeti müşterilerine ulaştırmak için çalışan bosch servisi Bursa’nın her yerine ulaşmakta ve arızalara profesyonel çözümler üretmektedir. Cihazlarınızın tüm arızalarını sonuca ulaştıran bosch servisleri bir telefon kadar uzağınızda bulunmaktadır.

Bosch servisi Bursa ilçe ve semtlerde verdiği hizmetler;

  • Arıza tespiti
  • Bakım ve Onarım
  • Yedek Parça
  • Montaj

Bursa bosch servis Bursa’da hangi cihazların tamir işlerini yürütmektedir?

  • Klima Bakım, Montaj ve Servisi
  • Kombi Bakım, Montaj ve Servisi
  • Beyaz Eşya Bakım, Montaj ve Servisi
  • Ankastre Ürünlerin Bakım, Montaj ve Servisi

Çağrı merkezimizi arayıp servis talebinde bulunarak tüm arızalarınıza kısa sürede çözüm bulabilirsiniz. Bize ulaşmak için  Tel : 0850 304 65 05 numaralı telefonu kullanabilirsiniz. İnternet üzerinden online Servis Talep Formunu doldurarak da bize ulaşabilir ve sizinle iletişime geçmemizi sağlayabilirsiniz.