Beyaz Eşya Servis Merkezi

Close Icon
   
Contact Info     ÜNİVER TEKNİK SERVİS 0232 226 0 888

Dadaşkent Vestel Servisi

Dadaşkent Vestel servisi işinde uzmandır. Yeni gelişen teknoloji hakkında sürekli eğitime tabi tutulmaktadırlar. Uzman personelimiz sayesinde cihazlarınız aynı arızayı tekrarlamayacak şekilde onarılarak 1 yıl bakım ve parça garantisi verilir. Yıllardır garanti güvencesi ile çalıştığımız için, tüketicilerimizin sayısı 20.000’i aşmıştır. Tüm çalışanlarımız servis hizmeti vermeden önce, cihaz ve arıza hakkında yeterli bilgileri müşterimize vermektedirler. Müşterimize bu sayede, tamir işlemini isteyip istemediğine karar verme imkanını sağlamış olmaktayız.

Müşteri ziyaretine, arızalı aletin ilgili yedek parçaları ile gidilir. Bu da bize yerinde, kısa sürede tamir etmeyi ve müşterinin sorununu gidermeyi sağlamaktadır. Bu yüzden de günlük iş bitirmede ilk sıradayız.

vestel yetkili servisi

Dadaşkent Regal Servisi

Dadaşkent Regal servisi kalite ve güvenilir malzeme kavramlarına fazlasıyla özen göstermektedir. Kalite söz konusu olduğunda hassaslaşan Vestel güvenilir çizgisinden hiç ödün vermemektedir. Ürünlere geri dönecek olursak eğer; beyaz eşya, ankastre, ısıtma soğutma sistemleri, elektrikli ev aletleri gibi ürünlerce bizlere hizmet vermektedir.

Vestel servisi Erzurum olarak klima ve kombi hizmetlerini ayrıca verebilmek ve orantılı olarak farklı uygulamaları bünyemizde bulundurmak için fazlasıyla çalışmaktayız. Klima  ve kombi kapsamında ürünlerin kalite ve bakımları doğrultusunda sistematik bir çözüm yoluna ulaşılması için çabalamaktayız. Özellikle onarım, montaj ve de-montaj hizmetlerine kış aylarında kombi, yaz aylarında ise klima şeklinde hizmet vermekteyiz. Verilen hizmetlerin ne şekilde yapılması gerektiği konusuyla da gereğinin üstünde düşünmekte ve ona göre hareket etmekteyiz.

Dadaşkent SEG Servisi

Dadaşkent SEG servisi sistemli bir ilerleyişin yegane temel parçalarını birleştirerek ilerleme kat etmektedir. Bu nedenle hareket alanı fazlasıyla çeşitlidir. Pazarlama stratejileri çerçevesinde farkındalığı artırmak amacıyla klima ve kombilerde inanılmaz bir etki bırakan uzun süre dayanıklılık esasını dikkate almıştır.

SEG logo

SEG servisi çeşitliliğin sağlanması ve aynı orantıda neyin ne şekilde harekete geçeceğini tasarlamak da önem arz eden durumlar içerisinde kendisine yer bulmaktadır. Süregelen teknolojik gelişmeler kapsamında ilerleme kat edilmesi de önemli bir oldu olarak karşımıza çıkmaktadır.

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (No Ratings Yet)
Loading...

Bir cevap yazın