Beyaz Eşya Servis Merkezi

Close Icon
   
Contact Info     ÜNİVER TEKNİK SERVİS 0232 226 0 888

FOÇA SUNNY SERVİSİ | LED LCD TV PLAZMA SERVİSİ

Foça Sunny Servisi  Profesyonel teknik servis hizmeti vermekte olan firmamızın Sunny ​​Türkiye ile resmi bir bağlantısı bulunmamaktadır.Servis destek hattı:

FOÇA Sunny Servisi Bilişim sektöründe kazandığı tecrübeler ve gelişmiş alt yapısına, alanında ileri seviye bakış açısına sahip personelini dahil etmeyi başaran firmamız; sizlere 2010 yılından beri hizmet vermekten mutluluk duyar… %100 müşteri memnuniyeti ilkelerine sadık kalan firmamız her geçen gün gelişerek büyümektedir.

 Sunny Tv Servisi

Sunny ​​​ Elektronik Beyazeşya  Servisi

Bizlere bakım, onarım ve tamir için getirdiğiniz her cihaz önce bize bizden de ülkemize kattığınız değerdir. 15000 referans sayısını aştığımız bu günlerde her referansımıza ayrı ayrı canı gönülden teşekkür ediyoruz…
Sunny garanti sonrası hizmetlerinde başarı temel ilkemizdir.

Sunny ​​Tv Ekran Kırıldı !!

Son zamanlarda karşımıza çıkan panel arızalarının giderilmesinde %90 oranında başarı kaydeden Firmamız,Türkiye çapında vermiş olduğu hizmetlerde kalıcı ve hızlı çözümleri ile Türkiye’nin tüm illerine hizmet vermektedir. Son yıllarda gelişen teknoloji ile her evde artık mevcut olan LED ve LCD TV lerin sık olarak görülen arızaları firmamız tarafından en kısa zamanda çözüme ulaşmaktadır. PLAZMA TAMİRİ çok eski bir toknoloji olduğu için tamiri mümkün değildir. LCD EKRAN TAMİRİ  merkezinde bulunan teknik servisimiz  tüm bölgelerine serviz araçları ile hizmet vermektedir.
 Sunny Servisi
harıcı gönderileriniz için MNG kargo ile gönderilerinizi yapabilirsiniz. LCD TELEVİZYON TAMİRİ konusunda deneyimli ve tekniker, teknisyen, stajyer ve tüm personelimiz ile kaliteli hizmet vermek için kendimizi sürekli geliştiriyor ve yeniliyoruz. LCD EKRAN DEĞİŞİMİ maliyeti oldukça yüksek olduğu için servisimiz tarafından önerilmemektedir. Fakat,firmamız Teknik olarak 2.nci el panel,ekran temininde de yardımcı olmaktadır. LCD PANEL FİYATLARI’nı öğrenmek için Nolu telefonumuzdan bilgi edinebilirsiniz. LCD PANEL TAMİRATI NASIL YAPILIR sorusu kısaca şöyle cevap verebiliriz.Yüksek teknoloji ve tecrübe gerekmektedir ve bu tecrübe ve deneyim firmamızda mevcuttur.
Sayın Müşterimiz,
Servisinize gelen Televizyon/Monitörlerin panelleri mi arızalı? Korkmayın, kırık değil ise her türlü geri onarım için bizi arayın.
Arızalı paneller çöp olmasın;
Onarılamadığını düşündüğünüz panelleri çöpe atmadan önce bizi arayın.
Panelde ;
· Dikey, yatay çizgilenmeler mi var?
· COF, COG filmleri mi arızalı?
· Beyaz görüntü mü alıyorsunuz?
· Işığımı yetersiz?
· Renkler birbirine mi girmiş?
Panelleri Profesyonel ekipmanlar ile uzman kadromuz steril ortamda sizin için onarsın, böylece müşterilerinizin farklı arayışlara gitmesinin önüne geçin.
Yeni ürün/malzeme maliyetlerine katlanmayın düşük maliyetler ile siz müşterilerimiz mutlu ediyoruz,
Arızalı olan ekranlar için vakit kaybetmeyin;
Sizin için hazırlanmış onarım fiyat listesi ile müşterilerinize doğru öngörüler yapın. emekleriniz boşa çıkmasın.
Lojistik Sorununuz olmasın;
Büyük ekranları nasıl taşırım diye düşünmeyin arayın yada 0232 363 47 04  kayıt yaptırın servisimiz yerinizden arızalı ürünü alsın, onarım sonrası yine size teslim etsin.
Panel değiştireceksiniz diye TV fiyatı kadar ücret ödemeyin;
Panel ya da yedek parça arayışına Servis ile son verebilirsiniz. Servisinize gelen Televizyonun sadece paneli kırık başka bir sorunu yok ancak panel fiyatı yeni TV fiyatına yaklaşıyor diye müşterilerimiz, piyasadan bulamayacağınız kadar düşük fiyatları sadece Teknik Servis’imizde bulabilirsiniz.