Beyaz Eşya Servis Merkezi

Close Icon
   
Contact Info     ÜNİVER TEKNİK SERVİS 0232 226 0 888

İZMİR ARÇELİK SERVİSİ | 0232 226 0 888- UZMAN SERVİS

Arçelik Çağrı Merkezi: 0850 775 03 83

 

Arçelik Teknik Servisimiz 2014 yılında izmirde kurulmuştur. Arçelik Merkez servis olarak, Türk Standartları Enstitüsü (TSE) belgesine sahibiz. Amacımız, yılların getirdiği tecrübe ve bilgi birikimini, dinamik ve yeniliklere açık personelimiz ile bütünleştirerek daha iyi ve kaliteli hizmet sunmaktır. Hizmet politikamız müşterilerimize firmamızla ilgili güven duygusu oluşturmak ve yüzde yüz memnuniyet sağlamaktır. Kullanıcılara kaliteli ve bir o kadar da ekonomik çözümler sunmak için haftanın tüm günlerinde hizmet vermekteyiz. Şehrin tüm noktalarına ulaşabilen, geniş bir servis ağına sahibiz. Sektörün gereksinimlerini analiz etme kabiliyetine sahip olup, teknolojik altyapımızı her geçen gün genişleterek ve yenileyerek sizlere daha nitelikli hizmet verme amacı ile çalışmalarımıza hız kesmeden devam etmekteyiz.


Arçelik Servisi Olarak Hizmet Verdiğimiz Hizmetler:

 

 • Arıza Tespiti
 • Bakım & Onarım
 • Yedek Parça & Aksesuar
 • MontajPeki, Arçelik servis hangi cihazların tamir işlerini yürütmektedir? 
  • Arçelik Ankastre Ürünlerin Bakım, Montaj ve Servisi
  • Arçelik Beyaz Eşya Ürünlerin Bakım, Montaj ve Servisi
  • Arçelik Klima Ürünlerin Bakım, Montaj ve Servisi
  • Arçelik Kombi Ürünlerin Bakım, Montaj ve Servisi

   

  Arçelik Servisi İstanbul’un her yerine çözüm ulaştırmaktadır.

Servis talebinde bulunduğunuz takdirde evinize kadar gelecek olan alanında uzman servis elemanları Arçelik markalı tüm cihazların arızalarına profesyonel bir şekilde çözüm üretmektedir. izmir Arçelik servisi olarak kaliteli, hızlı ve güvenli bir hizmet anlayışı olan firmamız, kurulduğu yıldan bu zamana aşkın süredir sektörde olmanın verdiği tecrübe ve özveri ile çalışmalarına devam etmektedir. Arçelik servisleri hizmetleri arasında bulunan, Arçelik kombi, Arçelik klima, Arçelik beyaz eşya ve Arçelik ankastre ürünlerinin tamir, bakım ve montajı bulunmaktadır.

 

Haftanın 7 günü ve 24 saat boyunca İstanbulun tüm servis, bakım, onarım ve montaj gibi işlemlerini başarılı bir şekilde yürüten Arçelik servisi elemanları alanında uzmanlaşmakta ve her geçen gün kendini güncellemektedir. Her geçen gün daha kaliteli hizmeti müşterilerine ulaştırmak için çalışan Arçelik servisi izmirin her yerine ulaşmakta ve arızalara profesyonel çözümler üretmektedir.

Cihazlarınızın tüm arızalarını sonuca ulaştıran Arçelik servisleri bir telefon kadar uzağınızda bulunmaktadır. Birçok referansıyla kendini ispatlayan servisimiz orijinal parça kullanmasından dolayı da müşterilerin tercihleri arasındadır.

 

Ayrıca müşterilerimize sunduğumuz 1 yıl parça garantisi de sizlere Arçelik kullanıcılarına özel bir uygulamadır.

Kaliteli ürünleri uygun fiyata sizlere sunan Arçelik marka ürünlerinizin her türlü sorunlarında çağrı merkezimizden veya online destek formundan bizlere ulaşabilirsiniz.

 

izmir Arçelik servisleri ile cihazlarınızın bakım, montaj ve onarım işlemlerini en kaliteli ve hızlı bir biçimde yapabilirsiniz..

 

İşçilik ve Yedek Parça Garantisi


Gerçekleştirdiğimiz hizmetlerin hepsinde, 1 yıl boyunca geçerli işçilik ve yedek parça garantisi vermekteyiz.

Türkiye geneline orijinal yedek parça ve aksesuar temini sağlamakla birlikte, izmir il sınırları içerisindeki müşterilerimize de servis hizmeti sunuyoruz

 

Zamanın Müşterilerimiz İçin Değerli Olduğunun Bilincindeyiz


Sizlere hak ettiğiniz üst düzey ve ayrıcalıklı hizmeti verebilmek, çalışmalarımızı ve şirket politikamızı her geçen gün geliştirmek için özen gösteriyoruz. Çağrılarınıza en kısa sürede dönüş yaparak zamanın sizin için ne kadar değerli olduğunu unutmuyoruz.

Satış öncesi ve sonrası tüm istek ve ihtiyaçlarınızı sorunsuz bir şekilde karşılayarak, sizleri mağdur etmemek adına kalıcı çözümler sunmaktayız.

 


7/24 Servis Ağımız ve Çözüm Noktanız


Problemlerinizin çözüm noktasına bir telefon kadar yakın olduğunuzu, haftanın 7 gün 24 saat ulaşabileceğiniz, çağrı merkezi çalışanlarımızla iletişime geçtikten sonra daha iyi anlayacaksınız.

Çağrı merkezimiz, bütün soruların cevap bulduğu, sorunlarınıza çözüm üretmek için sizlere yardım eden, bilgilerin toplandığı, bütün personelle iletişim akışının oluşturulduğu, servisimizle ilgili öneri ve şikâyetlerin analiz edildiği, müşteri memnuniyetine dayalı bir birimimizdir. Kısacası sorununuz her ne olursa olsun çözüm noktanız Arçelik teknik servisten geçer.

 


Müşterilerimiz İşimizin Bir Parçası Değil, İşimizin ta Kendisidir

 

 

Müşterilerimize her koşulda modern hizmet, üstün teknoloji ekipmanları ve kaliteliyi bir arada sunmak için çalışmalarımıza hız kesmeden devam ediyoruz. Müşterilerimizin uygun fiyat, cazip ödeme imkânlarıyla cebini de düşünmekteyiz. Beklenti ve ihtiyaçlarınızı doğru bir şekilde analiz edip kusursuz hizmet veriyoruz. Teknik personelimiz eğitim sahibi, sertifikalı ve alanında tecrübeli bireylerdir. Arçelik merkez servisimiz donanımlı geniş araç filosu ile yılların kazandırdığı tecrübe ve başarıyı bütünleştirerek, gerçekleştirilen bütün hizmetlerde garanti sağlamaktadır.

Bütün yedek parça ve aksesuarlarımız orijinal olup stoklarımızda yeterli düzeyde bulunmaktadır ve garantilidir. Müşterilerimizin acil durumlarında da yanında olmak adına her daim nöbetçi servis elemanlarımıza ulaşabilirsiniz.

Bizim için önemli olan sadece hizmet vermenin dışında Arçelik kullanıcılarına bilgi aktarmaktır. Bu sebeple cihazlarınız hakkında teknik destek almak için bizlere gün içerisinde istediğiniz saat diliminde ulaşabilir, merak ettiğiniz konularda sorularınızı iletebilirsiniz. 


Neden Bizi Tercih Etmelisiniz ?


Sizin güveninizi ve takdirini kazanmak Arçelik servisi olarak bizim için son derece önemlidir. Bu hedeften yola çıkarak müşteri odaklı çalışmayı, geri bildirimleri, istek ve şikâyetlerinizi önemli kılıyoruz. Montaj, ilk bilgilendirme, bakım ve onarım çalışmalarımızın dışında sunduğumuz ikame ürün, küçük ev aletlerini evden alıp-onarım sonrası evinize teslim etme, aksesuar taleplerinin adresinize kadar ulaştırma gibi tüketici odaklı hizmetlerimiz bizleri diğer firmalardan ayıran ayrıcalıklarımızdır
 

İZMİR ARÇELİK SERVİSİ | 0232 226 0 888- UZMAN SERVİS

İzmir Arçelik Servisleri 0232 226 08 88

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (No Ratings Yet)
Loading...

Bir cevap yazın