Beyaz Eşya Servis Merkezi

Close Icon
   
Contact Info     ÜNİVER TEKNİK SERVİS 0232 226 0 888

İZMİR ASBER SERVİSİ | 0232 345 94 94 | 0232 226 08 88

İzmir ASBER Servisi gün boyunca gelen taleplere cevap vermekte ve sorunları çözümlemek için profesyonel adımlar atmaktadır.Teknik servis elemanlarımız tüm çalışmalarını titizlik ve kalite içersinde yürütmektedir.

 1 Yıl Garantili Beyaz Eşya ve Klima Teknik Servis Hizmeti

ASBER servisleri izmir’in genelinde hizmet vermeye yıllardır devam etmektedir.İzmir bosch servisi olan firmamız müşterilerine en hızlı ve güvenilir hizmeti vermek için haftanın 7 günü 24 saat boyunca çalışmalarını sürdürmektedir.

  • Pişirme
  • Bulaşık
  • Ticari Soğutma
    ŞOK SOĞUTUCULAR BUZ MAKINALARI
    Gıda güvenliği ve hijyeni profesyonel yiyecek içecek endüstrisinde öncelik olarak kabul edilmelidir. Gıdalardan kaynaklanan rahatsızlıkların temel nedeninin gıdaların yanlış korunması veya kullanılması olduğunun anlaşılması önemlidir.Yakın geçmişte, gıda işleme ve yiyecek içecek servisi endüstrilerinde pek çok olay bildirilmiştir.

Bulaşık

 

EASY&TECH WASH
Komplike olmayan elektromekanik çalışma için Easy Wash ve elektronik kontrollerle yüksek hassasiyeti tercih edenler için Tech Wash. Her iki skala da, kullanılan yüksek kaliteli malzemeler sayesinde kusursuz yıkama sonuçları ve maksimum aşınma direnci sağlar. Bunun yanında, tüm ana cam yıkama bileşenleri bakım işlemleri sırasında kolayca erişilebilecek şekilde yerleştirilmiştir.

EASY WASH
Asber Easy Wash cam yıkama makinesi, 220 mm YÜKSEKLİĞE (350 x 350 mm sepetli modeller) veya 270 cm yüksekliğe (400 x 400 mm sepetli modeller) kadar olan cam eşyaların yıkanabilmesini sağlar. Asber cam eşya yıkama makineleri kusursuz yıkama ve durulamanın yanında olağanüstü hijyen sağlayarak verimlilik düzeyini korur. Tüm modellerde, kapı açıldığında devreye giren elektromanyetik emniyet mikroanahtarı bulunmaktadır.

TECH WASH 
TECH WASH serisi bulaşık makineleri, kusursuz yıkama ve durulamayı garanti eder. Makinenin her parçası en iyi sonuçları sağlayacak şekilde tasarlanmıştır ki bu da kusursuz hijyen ve cam koruması sağlar. Yüksek kaliteli yapısı güvenilir, optimize bir kullanım ömrüyle sağlam ve dayanıklı bir seri sağlar. Doğrusal biçimli ve yuvarlatılmış köşeli tank tasarımı sayesinde, yağ ve kir birikmesini önler ve bu da onun kolay temizlenmesini sağlar. TECH WASH elektronik kontrol panel üç yıkama programı sağlar. Hızlıdan uzuna program seçenekleri ile, cam eşyalarınızın, ihtiyaçlarınıza ve bulaşıklarınızın ve çatal-bıçaklarınızın kirlilik oranına göre uygun programı seçersiniz.