Beyaz Eşya Servis Merkezi

Close Icon
   
Contact Info     ÜNİVER TEKNİK SERVİS 0232 226 0 888

İZMİR BOSCH SERVİSİ – Beyaz Eşya Ev Aletleri Servisi 0232 226 08 88

İzmir BOSCH Servisi Beyaz Eşya Klima KOMBİ Ev Aletleri Tamir Bakım Servisi Her Semte Teknik Destek Uzman Kadro Hızlı Erişim 1 YIL Garanti.

İZMİR BOSCH BEYAZ EŞYA KLİMA KOMBİ SERVİSİ 0232 226 08 88

BOSCH Müşteri Hizmetleri 0232 226 08 88

Beyaz eşya teknik servisi olarak, güvenli ve hızlı bir şekilde sorunları çözmeye yönelik amacı sayesinde İZMİRDE ilinde hizmet veren  tecrübeli ekipleri ile ihtiyacınız olduğu her an hizmet vermektedir.

Bosch Servisi izmir

Beyaz eşyalarınızda karşılaştığınız arızalar için adresinize gelen uzman ekiplerimiz, sorunu yerinde çözmeye çalışmaktadır. Böylece beyaz eşyanızı kullanımda vakit kaybetmemiş olmaktasınız. Beyaz eşyalarınız için yedek parça değişmesi söz konusu olduğunda hizmeti içeriğinde uygun fiyatlar ile satışı yapılan yedek parçalara garantili olarak sahip olabilmektesiniz.

Güvenilirliği ile tercih edilmesinde önemli yere sahip olan beyaz eşyalarınızdaki sorunun en hızlı ve doğru olarak çözülmesini sağlamakta, soruna alternatif çözümler sunarak, tercihinize göre çalışma yapmaktadırlar.

Bosch Servis 226 0888

Bosch Servis Sizlere Daha İyi Hizmet Vermek İçin Size Telefon Kadar Yakın Bizimle İletişime Geçmek İçin Çağrı Merkezimizi Arayarak Randevu Alabilirsiniz.

Bosch Servisi Hakkında

Bosch markası için verdiğimiz mücadele ve hizmete hız kesmeden devam ediyoruz. Sektördeki açıkları en iyi şekilde kapatmayı başaran servis firmamız, ”Bosch yetkili servisi” değildir.teknik servis hizmeti vermektedir.

Beyaz Eşya Servisi Bosch

 

  • BOSCH Klima Servisi
  • BOSCH Çamaşır Makinası Servisi
  • BOSCH Buzdolabı Servisi
  • BOSCH Bulaşık Makinası
  • BOSCH KOMBİ SERVİSİ
  • BOSCH PETEK VE BAKIM SERVİSİ

Bosch Yetkili Servisi 444 63 33

SİZDEN GELENLER..

Bosch Çamaşır Makinesi Çocuk Kilidi Nasıl Açılır?

Bosch Buzdolabı Altı Sogutmuyor

Bosch Çamaşır Makıası Neden Sıkma Yapmaz

Bosch Klima neden soğutmaz neden ısıtmaz

Bosch Klima Bakımı Nasıl Yapılır

Bosch Petek Temizleme Nasıl Yapılır.

BoscH Çamasır Makınası Neden Su Boşaltmaz

Bosch Bulaşık Makınası Neden Temiz Yıkamıyor

Bosch Fırın Kullanma Klavuzu ve Arızaları

Bosch Kombi Arıza Kodları

Menderes Arçelik servisi  

Bosch kombi arıza kodu: Lo Uyarısı

Bu uyarı kombi cihazınızda “Çocuk Kilidi” açık olduğunu belirtir. Kilit (Lock) tuşuna basılı tutarak çocuk kilidini kapatabilirsiniz.

Bosch kombi arıza kodu: A7 Arıza Kodu

Bu arıza kodu, sorunun NTC sensöründe olduğunu belirtir. Musluk suyu sıcaklık sensörünü ve kablosunu kontrol edin. Sorun devam ediyor ise Uzman Bosch servis ekibimizle iletişime geçiniz.

Bosch kombi arıza kodu: A8 Arıza Kodu

Bu arıza kodu kombi cihazınızın BUS iletişiminde sorun olduğunu belirtmektedir. Bus bağlantı kablolarını ve termostatı kontrol edin. Sorun devam ediyor ise Uzman Bosch servis ekibimizle iletişime geçiniz.

Bosch kombi arıza kodu: B1 Arıza Kodu

Bu arıza kodu kombi cihazınızın kod anahtarının cihaz tarafından algılanmadığı durumlarda ortaya çıkar. Bu durumda Uzman Bosch servis ekibimiz ile iletişime geçiniz..

Bosch kombi arıza kodu: B2 veya B3 Arıza Kodu

Bu arıza kodu kombi cihazınızın elektronik kartında arıza olduğunu belirtmektedir. Cihazınızın elektronik kartının değişmesi yada tamir edilmesi gerekmektedir. Uzman Bosch servis ekibimiz ile iletişime geçiniz..

Bosch kombi arıza kodu: C6 Arıza Kodu

Bu arıza kodu kombi cihazınızın fan motorunda arıza olduğunu belirtmektedir. Kombi cihazınızın fan motorunun değişmesi ya da tamir edilmesi gerekmektedir. C6 arızasının bir başka sebebi de düşük elektrik voltajından olabilir. Uzman Bosch servis ekibimiz ile iletişime geçiniz.

Bosch kombi arıza kodu: CC Arıza Kodu

Bu arıza kodu kombi cihazınızın dış hava sensörünü algılayamamasından kaynaklanmaktadır. Dış hava sensörünü ve bağlantı kablosunu kontrol edin. Sorun devam ediyor ise Uzman Bosch servis ekibimizle iletişime geçiniz.

Bosch kombi arıza kodu: D3 Arıza Kodu

Bu arıza kodu kombi cihazınızın 8 – 9 köprüsünün eksik olduğunu veya harici sıcaklık limitörünün devreye girmiş olduğunu belirtir. Soket yerine oturmamış olabilir kontrol edebilirsiniz. Sorun devam ediyor ise Uzman Bosch servis ekibimizle iletişime geçiniz.

Bosch kombi arıza kodu: D5 Arıza Kodu

Bu arıza kodu kombi cihazınızın harici sıcaklık sensörünün arızalı olduğunu belirtmektedir. Uzman Bosch servis ekibimiz ile iletişime geçiniz.

Bosch kombi arıza kodu: E2 Arıza Kodu

Bu arıza kodu kombi cihazınızın gidiş suyu sıcaklık sensörünün arızalı olduğunu belirtmektedir. Uzman Bosch servis ekibimiz ile iletişime geçiniz.

Bosch kombi arıza kodu: E9 Arıza Kodu

Bu arıza kodu kombi cihazınızın STB emniyet termostatı  arızalı olduğunu yada  emniyet şalterinin devreye girmiş olduğunu belirtir. Uzman Bosch servis ekibimiz ile iletişime geçiniz.

Bosch kombi arıza kodu: EA Arıza Kodu

Bu arıza kodu kombi cihazınızın gaz girişinin yetersiz olduğunu  veya hiç gaz girişi olmadığını belirtir.
Gaz olup olmadığını, bağlantısını vanalarını, ateşleme elektrodu ve kablosunu kontrol edin. Sorun devam ediyor ise Uzman Bosch servis ekibimizle iletişime geçiniz.

Bosch kombi arıza kodu: F0 Arıza Kodu

Bu arıza kodu kombi cihazınızın anakart arızası olduğunu belirtir. Reset tuşuna 5 saniye basılı tutunuz. Kombi cihazınız düzelmez ise Uzman Bosch servis ekibimizle iletişime geçiniz.

Bosch kombi arıza kodu: F1 Arıza Kodu

Bu arıza kodu kombi cihazınızın anakart arızası olduğunu belirtir. Cihazınızın anakartının değişmesi ya da tamir edilmesi gerekmektedir. Uzman Bosch servis ekibimiz ile iletişime geçiniz..

Bosch kombi arıza kodu: F7 Arıza Kodu

Bu arıza kodu kombi cihazınızın kapandığı halde alev algılanmaya devam ettiğini belirtmektedir. Cihazınızı kapatıp Uzman Bosch servis ekibimiz ile iletişime geçiniz.

Hizmetlerimiz SİZİN İÇİN..

Bir cevap yazın