Beyaz Eşya Servis Merkezi

Close Icon
   
Contact Info     ÜNİVER TEKNİK SERVİS 0232 226 0 888

İZMİR KUMTEL LUXELL SERVİSİ | 0232 226 08 88

İzmir Kumtel Luxell Servisi Ocak Fırın Davlumbaz Küçük ev Aletleri ve klima teknik servis firmamız siz değerli İzmir halkına KUMTEL LUXELL ürünlerde en kaliteli teknik – tamir servis hizmetini sunmak adına sürekli olarak çalışmaktadır.

 

 1 Yıl Garantili  Beyaz Eşya ve Klima Teknik Servis Hizmeti

İzmir iline bağlı tamamına ve çevresine hizmet veren KUMTEL beyaz eşya ve klima teknik servis firmamız sizlere detaylarıyla şu hizmetleri sunmaktadır;

İZMİR KUMTEL LUXELL DAYLUK SERVİSİ

 

Değerli müşterilerimiz, tüm yazdıklarımızı sabırla okuduğunuz için çok teşekkür ederiz. teknik servis firması olarak sizlerin sorunlarını gidermek ve her geçen gün bir öncekinden daha iyi olmak adına çalışmalarımızı sürdürüyoruz. Bizimle irtibat kurmak isterseniz “0232 345 9494” nolu sabit hattımız üzerinden hızlı bir şekilde bize ulaşabilirsiniz. Diğer hattımız olan 0543 809 33 31 telefonumuzu arayarakta bize ulaşabilirsiniz.

 

Eğer siz değerli müşterilerimiz bizi aramak yerine bizim sizi aramamızı isterseniz “biz sizi arayalım” formumuzu doldurup yolladığınız takdirde en kısa süre içerisinde teknik yetkilimiz tarafından telefonunuz aranacaktır ve bizim ayrıcaklık teknik servis hizmetimizden sizde yararlanmış olacaksınız. Haftanın her günü ve her saati aralıksız olarak hizmetinizdeyiz.