Beyaz Eşya Servis Merkezi

Close Icon
   
Contact Info     ÜNİVER TEKNİK SERVİS 0232 226 0 888

KARABAĞLAR SİLVERLİNE SERVİSİ | 0232 227 08 67 – 0232 226 08 88

Karabağlar Silverline Servisi Verilen doğru ve yerinde donanımlarınızı tecrübesi ile yıllarını bu sektörde geliştirmiş teknisyenlerimiz onarımlarında dikkatli, ölçülü ve detaycı düşünerek hareket etmektedirler. İşlemleriniz için en üst kalite ve malzeme kullanımları sağlanarak, performanslı çalışmasındaki fark edeceğiniz düzelmeler ile memnun kalacağımızın garantisini vermekteyiz.

Yetkili Servis Ara

Silverline Karabağlar Servisi

Firmamız, Güler yüzlü, dürüst, disiplinli, güvenilir kişilerden oluşan kadromuz sadece cihazlarınıza uygulanması gereken işlemler üzerinde yoğunlaşarak artı bakımları da ekledikleri hizmetleri için en düşük fiyatlandırmalar ile memnun kalmanızı sağlamaktadır. en huzurlu en mutlu hissettiğiniz bir anda evinizde iş yeriniz de klima, çamaşır makinesi, bulaşık makinesi, buzdolabı, derin dondurucu, elektrikli süpürge, kurutma makinesi vb gibi cihazlarınızın arızalanması hiç istemediğimiz bir durumdur.

 servisi  

Silverline Teknik Servisi izmir hizmeti veren firmamız Silverline marka tüm Beyaz Eşya, Ankastre ve Elektronik ürünlerinizde tamir ve bakım hizmeti vermektedir.

Konya Silverline Servisi | Tel : 0332 3582510 | Siverline Konya Servisi

Silverline Servisi; her geçen gün müşteri portföyünü arttırmaktadır. Sunduğumuz servis seçenekleri ve avantajlarımız ile beyaz eşya servisi sektöründe misyonlarımız doğrultusunda ilerlemeye devam ediyoruz.

Silverline Servisi

Hizmet verdiğimiz ürün grupları;

  • Ankastre Servisi
  • Çamaşır Makinesi Servisi
  • Kombi Servisi
  • Buzdolabı Servisi
  • Bulaşık Makinesi Servisi
  • Klima Servisi

Silverline Ankastre Servisi

Silverline şirketi olarak, ankastrelerinizin; bakımlarını ve onarımlarını çok iyi şekilde donatılan teknolojik ekipmanlarla sağlıyoruz. Cihazlarınızın kontrollerini sağlayan personellerimiz, size en iyi hizmetleri vermek adına canla başla çalışıyorlar.

Ankastre ürününüzde gerçekleşen sorunları giderebilecek güce personellerimiz sahiptir. Kullanıcı hataları nedeniyle oluşan sorunları da servisimizin kolaylıkla çözdüğünü söyleyebiliriz. Ankastre Servisi hizmetlerimizde tek onarım işlemleri yapmakla kalmayıp aynı zamanda montajlama işlemlerini de başarıyla yapabiliyoruz.

Çiğli Teka Servisi
Üniver Yetkili Servisi

Çamaşır Makinesi Servisi

Uzun zamandır hizmet veren firmamız; çamaşır makinelerinizin arızalarının tespitlerini, montajlarını ve tamir-onarımlarını yapıyor. Çamaşır makinenizin tam anlamıyla teknik sorunlarını ortadan servisimiz kaldırıyor.

Buzdolabı Servisi

7/24 bizlere ulaşarak, hızlı ve güvenli hizmet alabilirsiniz. Orijinal yedek parçalar temin ederek montajlama, arıza giderme gibi tüm işlemleri yapabilirsiniz. Servis ile sizlere sunduğumuz ekipmanlar ve hizmetler dahilinde 1 yıl garantiye sahip olabilirsiniz. Ekonomik fiyat garantisiyle birlikte onarım seçenekleriyle de firmamız övgüleri hak ediyor.

Bulaşık Makinesi Servisi

Çamaşır makinelerinin kullanıcı ile kurulum hatalarının giderilmesinde İzmir markasının önemi çok büyüktür. Sizin dilekleriniz ve istekleriniz doğrultusunda; canla başla çalışmalar yapıyoruz.

Klima Servisi

Periyodik kurallar dahilinde klimalarınızın bakımları detaylı şekilde yapmanız gerekiyor. Periyodik bakımların gerçekleşmesiyle birlikte klimalarınız anti-bakteriyel adı verilen ilaçlarla da dezenfektan yapılması gerekiyor.

Servisi tarafından klimalarınızın periyodik bakımları konusunda sizlere hizmet vermekteyiz.

Detaylı bilgi için mutlaka bizimle iletişime geçiniz.

Silverline Servisi – Zorlu Beyaz Eşya | Ankastre Servisi

Marka ürünlerin; bakım, onarım ve tamir işlemlerini gerçekleştiren İzmir Teka Servisi her daim müşteri memnuniyetini ön planda tutmaktadır.

1 sene garantiye sahip orijinal yedek parçaları, gayet uygun fiyatlarda Servisi’nden temin edebilirsiniz.

Uzun senelerin verdiği tecrübeyle siz değerli müşterilerimize; bakım, tamir ve onarım hizmetlerini en uygun fiyata en kaliteli hizmet anlayışı ile sunuyoruz.

Servisi hizmetlerinden İzmir’in tüm bölgelerinde yararlanabilirsiniz. Profesyonel bir şekilde orijinal yedek parçaların teknik servis hizmetlerini sizlere en iyi şekilde sunmakla mükellefiz.

Hizmet anlayışımız; İzmir’in hangi bölgesinde olursanız olun Servisine dilediğiniz zaman

izmir ferre servisi Bakım Onarım Servisi