Beyaz Eşya Servis Merkezi

Close Icon
   
Contact Info     ÜNİVER TEKNİK SERVİS 0232 226 0 888

MENEMEN BOSCH SERVİSİ | 0232 345 94 94

Menemen bosch servisi olarak İzmir’in menemen ilçesine 7/24 hızlı servis imkanı sunuyoruz. Hizmetlerimizi sunarken sizlerin bütçesinide düşünerek bütçe dostu fiyatlandırma yapıyor ve kaliteden ödün vermiyoruz.

Bosch Servisi Menemen

Firmamız İzmir’in menemen ilçesinde yaşıyan siz değerli müşterilerimize bosch, siemens, profilo, beko, arçelik markaları ve daha fazlası için teknik servis hizmeti vermektedir. Bosch servisi olarak teknik ekiplerimiz sorununuza çözüm bulmak adına evinize geldiklerinde sorunun çözüm aşamasını uzatmamak adına eğer cihazınız evde tamir edilebilir durumdaysa evinizden hiç çıkarmadan yerinde onarımı yapılmaktadır. Onarım işleminin süresi cihazın sorununun büyüklüğüyle doğru orantılıdır.

Teknik ekibimize güvenimiz tam olmasına rağmen siz değerli müşterilerimizin bize daha çok güvenmesi adına sizlere sunduğumuz hizmetler 1 yıl garanti altındadır. Cihazın onarım işleminden sonraki 1 sene boyunca arızanın tekrar etmesi halinde bizi tekrar arayarak sorununuzu tekrar çözebiliriz.

Menemen bosch servisi firmamız sektörde özel servis olarak hizmet vermekte ve müşteri memnuniyetini en üst planda tutmaya çalışmaktadır.

Alman markası olarak Bosch çok fazla tercih edilen ürünler arasındadır. Bu tercihlerin oluşmasında bu sistemlerin sağladığı avantajlar oldukça önemlidir. Bu avantajlar nedeni ile çok fazla kullanılan Menemen Bosch Servisi  ile işlemlerinin düzenli bakım ve arıza yapılması gerekmektedir. Bu bakımların yapılması ve arızaları durumunda başarılı bir şekilde servis hizmetinin alınması için  Menemen Bosch Servisi olarak firmamız başarılı bir şekilde hizmet sunmaktadır. Etkili bir şekilde yapılacak olan servis hizmetlerimiz oldukça uygun maliyetler ile sizlere sunulmaktadır. Kapsamlı ve detaylı bir şekilde yapılacak olan bakım işlemleri ile sorunsuz bir kullanım sağlanabilmektedir. Bunun yanında arıza durumlarında da servisimiz 50 TL servis ücreti ile sizlere arıza tespit hizmet sunmaktadır. Konusunda uzman  Menemen Bosch Servis ekibimiz ile sizlere  Menemen Bosch Servisleri arızaları konusunda hizmet sunmaktayız. Kısa bir sürede kombilerin arızalarının tespit edilmesini sağlamaktayız. Başarılı bir şekilde yapılan bu tespit sonrasında kısa sürede onarımın yapılmasını da sağlamaktayız. Firmamız başarılı bir şekilde yapılacak olan bu işlemler ile sizlere etkili bir servis hizmeti sunmaktadır.

Menemen Bosch Servis ve Bakım Ücretleri

Kombi  arızaları ve bakımları konusunda firmamız etkili bir şekilde hizmet sunmaktadır. Sorunsuz olarak sunulacak bu hizmetimiz ile başarılı bir şekilde Kombi bakımları ve onarımları başarılı bir şekilde yapılmaktadır.En doğru  hizmeti almak için Lütfen Yetkili Bosch Servislerini tercih ediniz.Arıza ve Bakım Randevusu almak için kolay bir şekilde internet sitemiz veya çağrı merkezlerinden talep edebilirsiniz.