Beyaz Eşya Servis Merkezi

Close Icon
   
Contact Info     ÜNİVER TEKNİK SERVİS 0232 226 0 888

GAZİEMİR VESTEL SERVİSİ | 0232 345 94 94 -0232 226 08 88

İzmir Gaziemir Vestel Servisi Sizlere 7/24 Hizmet vermektedir.Bizleri Çağrı merkezi telefonlarımızdan yada 0232 345 94 94 ve 0232 226 08 88 ofis hatlarından arayabilir ariza kaydı bırakabilsiniz.

GAZİEMİR VESTEL SERVİSİ

Haftanın her günü ve her saatiaralıksız olarak hizmetinizdeyiz…

Çağrı Merkezi »

0232345 94 94

Telefonlarınızı bekliyoruz!

beyaz eşya - klima servisi
  • Markalar
  • Biz Sizi Arayalım
  • Bölgeler
  

 Formu doğru bilgiler ile doldurup, bize gönderdiğiniz takdirde en kısa sürede dönüş sağlanacaktır…

 1 Yıl Garantili Hizmet

İzmir GAZİEMİR VESTEL  teknik servis firmamız siz değerli İzmir halkına buzdolabı, klima, kombi, fırın, çamaşır makinesi ve bulaşık makinesi gibi ürünlerinde sunduğumuz hizmetin kalitesinden emin olduğumuzdan dolayı sizlere cihazına uygulanan işlemin tarafımızdan 1 yıl garantili olacağını söylemekte hiçbir çekince hissetmiyoruz. Cihazınız servisimiz tarafından onarılıp teslimi yapıldıktan sonraki 1 yıl içerisinde cihazın aynı sorunu tekrar vermesi halinde ücretsiz olarak cihazınıza tekrar bakılacaktır.

 Uzman Teknik Ekip

Firmamız siz değerli İzmir halkına hizmet vermekte olan bir özel beyaz eşya teknik servis firmasıdır. Sizlere verdiğimiz hizmetin yüzü olan teknik servis elemanlarımız İzmir’in en kaliteli buzdolabı, klima, kombi, fırın, çamaşır makinesi ve bulaşık makinesi ustalarından seçilmekte olup, sizlere sunulan hizmetin kalitesini arttırmayı ummaktayız. İstediğimiz odur ki siz değerli müşterilerimiz cihazınızı izmir servis olarak bize teslim ederken içinizin rahat olmasıdır.

 Bütçe Dostu Fiyatlar

İzmir teknik servis firmamız siz değerli İzmir halkına buzdolabı, klima, kombi, fırın, çamaşır makinesi ve bulaşık makinesi gibi ürünlerde İzmir’in en kaliteli özel servis hizmetlerinden birini sunarken aynı zamanda fiyatlandırma konusunuda çok önemsediğini bilmenizi isteriz. Ülkemizin ekonomik durumu göz önüne alınıp fiyatlandırmalarda buna göre yapılmaktadır. İzmir servis firmamız ile anlaşıp cihazınızı bizlere emanet ettiğiniz için pişman olmamanız için çalışmaktayız.